W tym roku urodziny naszego Patrona będziemy obchodzić dużo skromniej niż zwykle, przede wszystkim zabraknie Jego samego. Jest to spowodowane oczywiście pandemią, której skutków doświadczył osobiście nasz Wielki Poeta. Nie, nie dopadł go wirus, ale fala hejtu, kiedy do internetu trafiło jego zdjęcie z uczennicami naszej szkoły – one w maseczkach, a On bez. W związku z tą nieprzyjemną sytuacją Wieszcz postanowił chwilowo wycofać się z życia towarzyskiego niczym Piłsudski do Sulejówka. Na tę okazję wystosował list otwarty do wszystkich swoich krytyków. Zamieszczamy go poniżej.
Ostatnie aktualności
- Sukcesy w konkursie First step to...
- Następcy Ewy Pajor i Roberta...
- Wielki sukces naszych uczennic w...
- Wiosna zawitała do III LO
- Dzień Świętego Patryka
- Dzień otwartych drzwi
- Kolejne sukcesy sportowe
- Spotkanie z p. Grażyną Wysmyk
- Oferta edukacyjna na rok szkolny 2026/27
- III LO tenisem stołowym stoi


