Urodziny Patrona Szkoły

DSC_0539
Jak co roku odbyły się w naszej szkole obchody urodzin patrona Juliusza Słowackiego. 5. września, z okazji 207. rocznicy urodzin wieszcza, Samorząd Uczniowski wraz z Panią Małgorzatą Perucką i Panią Bogumiłą Mierzejewską, zorganizował konkurs na najefektowniejszy tort dla wybitnego jubilata.
Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: wypiek własny i wypiek profesjonalny, a oceniani byli przez sześcioosobowe jury, w skład którego wchodzili: pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, Pani Sylwia Bednarek, Pani Renata Hejniak, Pani Agnieszka Warakomska-Mikusek oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Wiktor Owczarek. Po burzliwych naradach przyznano następujące miejsca:
- wypiek własny:
I miejsce: klasy III A i III B
II miejsce: klasa II E
III miejsce: klasy II C i II D
- wypiek profesjonalny:
I miejsce: klasy I A i I E
II miejsce: klasy I B, II A i III E
Nadmienić należy, iż ocenie podlegała także słowna prezentacja wypieku oraz posiadanie przez uczniów danej klasy elementów ubioru z epoki naszego patrona.
Dziękujemy wszystkim za udział w odchodach rocznicy urodzin patrona i do zobaczenia za rok!