Warsztaty organizowane przez Akademię Przedsiębiorczości

Dnia 22 września klasy IIC i IID uczestniczyły w warsztatach organizowanych przez AKADEMIĘ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ŁÓDZKIM.
Zajęcia warsztatowe dotyczyły przedsiębiorczości i finansów z uwzględnieniem zalet prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zajęcia rozpoczęły się analizą swoich mocnych stron, które następnie były uzupełniane przez pozostałych uczestników niewielkich zespołów. Rozmawialiśmy o tym, kim jest osoba przedsiębiorcza i jakimi cechami się charakteryzuje. Zajęcia pomogły nam dostrzec swoje mocne strony aby w pełni wykorzystać je w przyszłości.