Za nami dzień otwartych drzwi

22 kwietnia gościliśmy uczniów szkół podatwowych zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole.
Przygotowaliśmy moc atrakcji.
Były eksperymenty chemiczne i fizyczne, warsztaty informatyczne, wizualizacja zjawisk geograficznych, gry i zabawy językowe, historyczny kahoot, projekcje filmów, rozgrywki sportowe, degustacja zdrowej żywności, matematyczne quizy i łamigłówki, pokój zagadek, koło fortuny, zdjęcia w angielskich fotobudkach, pokazy taneczne, występ szkolnego chóru, a także pogaduszki przy angielskiej herbatce.
Oczywiście nie mogło też zabraknąć belgijki. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z wydarzenia.