Zakochani w III LO

valentines-day
U nas WALENTYNKI trwają cały czas !!!!!!!!!
Samorząd Uczniowski ogłasza z okazji zbliżających się Walentynek konkurs na
NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ SZKOLNĄ PARĘ.
Aby wziąć udział w konkursie  trzeba być uczennicą i uczniem albo absolwentem naszej szkoły oraz przesłać zdjęcie we dwoje, podać swoje imię ( i ewentualnie nazwisko), klasę oraz (opcjonalnie) okoliczności poznania .Zdjęcie zostanie umieszczone na szkolnym profilu fb. Ilość głosów oddanych na parę zakochanych zadecyduje o zwycięstwie, które zostanie nagrodzone podwójnym biletem do kina na dowolnie wybrany film.

Zdjęcia należy przesyłać na adres: samorzad3lo@poczta.onet.pl

Kolejnym konkursem ogłoszonym przez SU wraz  z polonistami, jest konkurs literacki na najciekawsze, najbardziej oryginalne życzenia z okazji Święta Zakochanych (oceniana będzie forma i treść) oraz konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową wykonaną samodzielnie w dowolnej technice. Kartki i życzenia należy składać w bibliotece szkolnej do 5 marca  2022 roku.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na naukę zdalną, Koncert Walentynkowy, poczta walentynkowa i dedykacje zostają przesunięte na inny termin.
Pozdrawiamy gorąco, nie tylko zakochanych !!!!