Zapytanie ofertowe dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 euro

logo
W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 euro,   III  Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego  Al. Armii Krajowej 17,  97-300 w Piotrkowie Trybunalskim, zwraca się z prośbą o przedstawienie  oferty  wykonania prac remontowych pomieszczeń szatni wraz z przedsionkiem obejmującej:

1)  wartość netto oraz brutto wykonanych prac.
Proszę również o podanie:
- pełnej nazwy, adresu, numeru telefonu i e-mail, numer NIP Oferenta.

Ofertę zawierającą powyższe informacje można składać do 10.05.2019 r. do godz. 15:00.
- w formie pisemnej na adres III LO im. J. Słowackiego Al. Armii Krajowej 17, 97-300 Piotrków Tryb.
za pośrednictwem poczty elektronicznej: liceum3@liceum3.piotrkow.pl

Ponadto informujemy, że:
- termin wykonania w/w prac remontowych wyznaczony został na dzień 31.07.2019 r.,
- płatność dokonana zostanie przelewem na podstawie wystawionej faktury.

kosztorys ofertowy szatnia 2 (jpeg) 0.39mb, (Pobrań: 296)
kosztorys ofertowy szatnia1 (jpeg) 0.93mb, (Pobrań: 623)