Eryk Zywert laureatem konkursu CYFROWA RP

Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu "Cyfrowa RP".

Konkurs "Cyfrowa RP - Twoja wizja cyfryzacji Polski” polegał na przygotowaniu swojej wizji odpowiedzialnego rozwoju e-państwa i cyfryzacji większości jego obszarów, w postaci prezentacji, filmu lub innej formy np. opowiadanie, esej, wiersz, rysunek, grafika, rzeźba.nowoczesnego państwa.
Jak się okazało Eryk Zywert, uczeń klasy 1b, przygotował nietuzinkową pracę, docenioną przez Jury tytułem laureata.
Wręczenie nagród odbędzie się 20 czerwca w Warszawie.

Nowoczesny humanista - tak można określić naszego Eryka. Niedawno informowaliśmy o poprzednim sukcesie ucznia IIILO - zdobycia tytułu finalisty Olimpiady Filozoficznej.

W konkursie Cyfrowa RP ciekawe prace przedstawiły również uczennice klasy 1d - Milena Pawlak i Adrianna Szczypkowska.
Gratulujemy!

Pracę Eryka zobaczyć możecie klikając tutaj

Praca (pdf) 0.17mb, (Pobrań: 338)