Otrzęsiny 2022

6 października w naszej szkole odbyła się gala wręczenia JULIUSZÓW czyli OTRZĘSINY 2022 zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Klasy I rywalizowały w kategoriach:
- ŚWIAT BAJEK
- BOHATEROWIE FILMÓW
- KULTURY Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA
- ZESPÓŁ MUZYCZNY/ WOKALISTA
- POZYTYWNIE ZASŁUŻENI DLA LUDZKOŚCI

Przedstawiciele klas malowali portrety wychowawców, śpiewali hymn szkoły do wylosowanych (różnych) podkładów muzycznych, wykazywali się wiedzą o szkole (quiz) i sprawnością fizyczną (twister). Jury miało niezwykle trudny wybór.
Ostatecznie wygrała klasa I c, która otrzymała ZŁOTEGO JULIUSZA (I miejsce) i 3 dni bez pytania. Werdykt jury był zgodny z wyborem publiczności, która w internetowym głosowaniu również tej klasie, czyli I c, przyznała nagrodę publiczności
II miejsce i SREBRNEGO JULIUSZA (2 dni bez pytania) otrzymała klasa I e. III miejsce i BRĄZOWEGO JULIUSZA (1 dzień bez pytania) zdobyła klasa I a.
Klasy I d i I b zajęły IV miejsce i musiały zadowolić się JULIUSZEM POCIESZENIA (mogą wybrać sobie 1 dowolną godzinę bez pytania). Uroczystość zakończyło ŚLUBOWANIE klas I, które zostały tym samym oficjalnie przyjęte w poczet uczniów III LO im. Juliusza Słowackiego. Na koniec odtańczono BELGIJKĘ.
Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji w galerii artykułu.