Uroczyście pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów

26 kwietnia odbyło się piękne i wzruszające zakończenie roku szkolnego klas IV.
Tegoroczni maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a najlepszym z nich wręczono nagrody za wyróżniające wyniki w nauce oraz za działalność artystyczną i sportową.
W czasie uroczystości przygotowanej przez młodszych kolegów nie zabrakło wzruszających słów podziękowania dla nauczycieli i uczniów. A wszystko to w przepięknej oprawie muzycznej.

Najwyższą średnią w szkole - 5.67 uzyskała Patrycja Duchnowska z klasy 4c.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
klasa 4A: Oliwia Woźniak, Anna Wachura, Oliwia Łączkowicz, Zofia Pierek, Martyna Berak, Natalia Krasoń, Martyna Dziomdziora, Snizhana Semenova, Magdalena Frank, Karol Kopeć.
klasa 4B: Łukasz Rogalski, Agata Jabłońska, Natalia Kabzińska, Klaudia Krzyżanowska, Krzysztof Sobczyk, Katarzyna Balińska, Martyna Kamińska, Jakub Sosnowski, Aleksandra Dzitkowska, Andżelika Zawisza, Wiktoria Dudar.
klasa 4C: Patrycja Duchnowska, Natalia Dyniak, Agata Pabich, Paulina Famulska, Oliwia Gajda.
klasa 4D: Filip Szaler, Jakub Szczegodziński, Marika Kubiak.

Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy: Marika Adamczyk, Maksym Kaleta, Michał Krasoń, Jakub Łągiewski, Radosław Ogrodnik, Robert Rakowski, Franciszek Płoszyński, Gabriel Zawiślak.

Uczniowie nagrodzeni za pacę w samorządzie oraz artyści szkolnego teatru: Zofia Pierek, Natalia Krasoń, Natalia Krych, Amelia Owiesek, Jakub Niźnikowski, Adam Kłys, Michał Krasoń, Robert Rakowski, Jakub Łągiewski, Kacper Kowalczyk, Martyna Kamińska.

Tytuł osobowości szkoły otrzymały Zofia Pierek i Natalia Krasoń.

Wszystkim gratulujemy. Życzymy powodzenia na maturze oraz w kolejnych etapach życia.