Wręczenie nagród w konkursie "Twój zwierzak również wybrałby trzecie"

15 czerwca gościliśmy lauretów II edycji naszego konkursu "Twój zwierzak również wybrałby trzecie".
Nagrody rzeczowe oraz dyplomy wręczali - p. dyrektor Joanna Księżopolska Szulc oraz orgaznizator konkursu p. Piotr Majchrzak.
Przypominamy, że nagrodę za 1 miejsce otrzymała Marta Nadajewska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Nagrody za drugie miejsce przypadły Marice Cieślak, uczennicy Szkoły Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie oraz Marcie Rajtko, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim
Nagrodę za trzecie miejsce zdobył Antoni Plich - uczeń Szkoły Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie.
Nagroda w głosowaniu internautów pokryła się z decyzją komisji konkursowej. Odebrała ją zwyciężczyni naszego konkursu - Marta Nadajewska.
Gratulujemy!