Z wizytą w siedzibie Dell Technologies

Uczniowie klas z rozszerzoną informatyką udali się na wycieczkę do siedziby firmy Dell Technologies w Łodzi.
Przedstawiciele firmy przygotowali dużą ilość atrakcji.
Uczniowie wzięli udział w mini seminarium, następnie mieli okazję zwiedzać fabrykę i zapoznać się z technologią produkcji komputerów.
Kolejną gratką była możliwość składania komputera z użyciem gogli VR, jak również konkurs na montaż jednostki z użyciem rzeczywistych komponentów.
Nie zabrakło poczęstunku w postaci pizzy oraz drobnych upominków dla uczestników wycieczki od firmy Dell.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy za ciepłe przyjęcie oraz przekazaną wiedzę i doświadczenie. Szczególnie dziękujemy p. Gabrieli, absolwentce III LO, za zorganizowanie tego wydarzenia.