23 czerwca od godz. 10.00 w świetlicy szkolnej będzie możliwość sprzedaży/zakupu podręczników na nowy rok szkolny.
Wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024 znajduje się w załącznikach do artykułu.
16 czerwca 2023 r. odbył się organizowany tradycyjnie przez SU piknik szkolny pod hasłem  EUROWIZJA SŁOWACKIEGO, podczas którego klasy zaprezentowały prawdziwe show do wybranej przez siebie piosenki oraz flagę klasy z logo szkoły i motywem profilowym.
Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem w przygotowaniu występów na bardzo wysokim poziomie artystycznym.
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe oraz turniej szachowy.
Za nami kolejne, fascynujące spotkanie z cyklu „Projekt: Kariera!”. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć absolwentkę naszej szkoły, funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Uroczystość zakończenia roku klas czwartych przebiegła w nostalgicznej, wzruszającej atmosferze.
Pożegnanie było również okazją do podsumowań.
Rozpoczęła Pani Dyrektor, która  pogratulowała abiturientom sukcesów naukowych, artystycznych i sportowych, a nagrody wyróżniającym się uczniom wręczyli przedstawiciele Rady Rodziców wraz z Panią Wicedyrektor.
22 kwietnia gościliśmy uczniów szkół podatwowych zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole.
W dniach 20 i 21 kwietnia 2023 roku Łukasz Rogalski, uczeń III B, brał  udział w finale XVIII edycji konkursu Fizyczne ścieżki organizowanego przez Narodowe Centrum Badań Jądrowych i Instytut Fizyki PAN.
26-04-2023

Dzień dobra

21 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dobra. Z tej okazji Szkolne Koło Caritas wraz z chórem przygotowało krótki program artystyczny, pod patronatem świętego Jana Pawła II.
Seredcznie zapraszamy młodzież klas VII i VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie "Twój zwierzak również wybrałby trzecie".

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat