01-09-2022

Plan zajęć

W załączniku artykułu znajduje się plan zajęć obowiązujący od 1 września 2022r.

W załącznikach artykułu zjaduje się wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023.
23-06-2022

Dzień sportu

21 czerwca w III Liceum dominował sport.
Ostatni tydzień nauki w III LO mija pod znakiem sportu, więc tym bardziej w Dniu Aktywności Fizycznej (przypadającym na 22 czerwca) nie mogło zabraknąć kolejnej dyscypliny. Po tańcach, piłce nożnej i siatkowej oraz szachach przyszedł czas na kolarstwo. Kilkanaście osób wybrało się na wycieczkę łączącą wysiłek fizyczny z poznawaniem historii.
20 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się szkolny piknik taneczny
10 czerwca 2022 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej pod patronatem Ministra Klimatu i Środowiska.
15 czerwca gościliśmy lauretów II edycji naszego konkursu "Twój zwierzak również wybrałby trzecie".
Kolejny rocznik absolwentów zakończył edukację w naszym liceum. Rocznik szczególny, gdyż ostatni, który uczęszczał do szkoły pogimnazjalnej.
Przedstawiamy wyniki naszego konkursu. Zaznaczamy jednak, że to jeszcze nie koniec. Od środy (11 maja) na naszym fanpage'u rozpocznie się głosowanie internautów. Już wkrótce zamieścimy tam szczegóły zabawy.
23 kwietnia otworzyliśmy drzwi naszego liceum dla wszystkich zainteresowanych uczniów szkół podstawowych.

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara