Dnia 3 listopada uczniowie klas drugich uczestniczyli w projekcie "Lekcje z ZUS" organizowanym w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Z tej okazji gościliśmy w szkole koordynatorkę do spraw komunikacji społecznej i edukacji w ZUS panią MartęMarkun, która w ciekawy sposób przybliżyła uczniom zasady funkcjonowania Zakladu Ubezpieczeń Społecznych.
W ramach edukacji zawodoznawczej rokrocznie w murach naszej szkoły odbywają się spotkania z jej absolwentami. W bieżącym roku szkolnym cykl spotkań „Projektu: Kariera!” otworzyła prelekcja pani Moniki Hajnrych - absolwentki geodezji i kartografii na Politechnice Wrocławskiej, a obecnie doktorantki inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki.
20-10-2022

Gra szyfrów

Sympatycy historii z naszej szkoły (profil klasy nie miał znaczenia) na zproszenie Instytutu Pamięci Narodewej wzięli udział w nietypowej lekcji o bitwie warszawskiej.
10-10-2022

Otrzęsiny 2022

6 października w naszej szkole odbyła się gala wręczenia JULIUSZÓW czyli OTRZĘSINY 2022 zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
29-09-2022

Pomagamy Patrykowi

Włączyliśmy się w akcje pomocy Patrykowi Wysmykowi, młodemu piotrkowianinowi, uczniowi TPS-u.

Powoli tradycją naszej szkoły stają się obchody Miedzynarodowego Dnia Kropki.
Jest to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.
13-09-2022

Urodziny Patrona

6 września, we wtorek świętowaliśmy 213 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły Juliusza Słowackiego.
1 wrzesnia zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny.
W uroczystości, która odbyła się w sali gimnastycznej udział wzięli uczniowie klas I i II.
01-09-2022

Plan zajęć

W załączniku artykułu znajduje się plan zajęć obowiązujący od 1 września 2022r.

W załącznikach artykułu zjaduje się wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023.