Eurowizja Słowackiego

DSC_0133_wynik
16 czerwca 2023 r. odbył się organizowany tradycyjnie przez SU piknik szkolny pod hasłem  EUROWIZJA SŁOWACKIEGO, podczas którego klasy zaprezentowały prawdziwe show do wybranej przez siebie piosenki oraz flagę klasy z logo szkoły i motywem profilowym.
Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem w przygotowaniu występów na bardzo wysokim poziomie artystycznym.
Po występach był wolny czas na posiłek, piknik lub grill. Nie zabrakło również belgijki, po której ogłoszono wyniki.

Zwyciężyła klasa II E zajmując I miejsce i zdobywając 3 dni bez pytania, które wykorzystają w przyszłym roku szkolnym.
II miejsce i 2 dni bez pytania otrzymały klasy I B i I D.
III miejsce i 1 dzień bez pytania wywalczyła w pięknym styku klasa I A.
Klasa I B otrzymała dodatkową NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY, czyli  dodatkowy dzień na wyjście ze szkoły, wyjazd do teatru lub na wycieczkę.
Natomiast klasa I D, dzięki GŁOSOWANIU PUBLICZNOŚCI dodała do listy zwycięstw 1 dzień bez pytania.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy  i już teraz życzymy udanych wakacji!