Finał konkursu Solve For Tomorrow

sft
W dniach 15-16 kwietnia nasza zdolna grupa uczniów miała zaszczyt reprezentować szkołę w prestiżowym finale konkursu Solve For Tomorrow. Z dumą informujemy, że Antoni Karbowiak, Kamil Patury, Jan Wira, Bartosz Balcerzyk oraz ich opiekun, pan Dariusz Maliszewski, zaprezentowali swój innowacyjny projekt, „Safe Bus Stop”, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu na przystankach autobusowych. Zespół musiał odpowiadać na liczne pytania jury. W finale było 12 zespołów, które zostały wyłonione z 252 projektów zgłoszonych do konkursu.

Chociaż tym razem nie udało się stanąć na podium, to doświadczenie, wiedza i umiejętności zdobyte podczas tego wydarzenia są bezcenne. Jesteśmy niezmiernie dumni z zaangażowania i pasji, jaką nasi uczniowie włożyli w swoją pracę.

Drugiego dnia odbyło się uroczysta gala z udziałem przedstawicieli firmy SAMSUNG, w tym CEO Samsung Poland - Conor Pierce, która była wspaniałym doświadczeniem dla całego zespołu. Gratulujemy naszemu zespołowi i już nie możemy się doczekać przyszłych sukcesów naszych uczniów!