Gala finałowa konkursu „Nagroda papieża Franciszka”

W dniu 12.10.2021r. trzy uczennice naszej szkoły (Ewelina Purgał III AG, Sandra Dróżdż III AG, Patrycja Pabich 3AP) i absolwent Filip Kręgiel wraz z opiekunką Szkolnego Koła Caritas s.Stanisławą Buksą udali się do łódzkiego Teatru Metropolis, aby odebrać nagrody za udział w konkursie podsumowującym pracę charytatywną, ekumeniczną i ewangelizacyjną uczestników.
Brązowe medale wręczał ks.abp Grzegorz Ryś, zaś galę uświetnił występ zespołu Fragua.
Wyjazd zapewnił nową energię do szerzenia dobra i bezinteresownej pracy.