Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

1637595558308
W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Szkolne Koło PCK zorganizowało zbiórkę słodyczy i kosmetyków dla podopiecznych piotrkowskiego Domu Dziecka.
Dzięki hojności naszych uczniów zebraliśmy wiele produktów, które zostały  przekazane na ręce pani Dyrektor. W imieniu obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli drobne upominki. Dziękujemy również  osobom,  które pomogły w organizacji tego przedsięwzięcia w szkole.