III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2023" Znak jakości Srebrna Europejska Szkoła Praworządności RP 2021

Walentynkowe atrakcje

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
PIXNIO-2323976-1200x800
Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski przygotowuje moc atrakcji. Konkursy, poczta, dedykacje. Koniecznie przeczytaj....
Konkurs na NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ SZKOLNĄ PARĘ.
Aby wziąć udział w konkursie trzeba być uczennicą i uczniem albo absolwentem naszej szkoły oraz przesłać zdjęcie we dwoje, podać swoje imię (i ewentualnie nazwisko), klasę oraz (opcjonalnie) okoliczności poznania. Zdjęcie zostanie umieszczone na szkolnym profilu fb. Ilość głosów oddanych na parę zakochanych zadecyduje o zwycięstwie, które zostanie nagrodzone podwójnym biletem do kina na dowolnie wybrany film.
Zdjęcia należy przesyłać na adres: samorzad3lo@poczta.onet.pl

Konkurs literacki na najciekawsze życzenia z okazji Święta Zakochanych
Kolejnym konkursem ogłoszonym przez SU wraz z nauczycielami języka polskiego jest konkurs literacki na najciekawsze, najbardziej oryginalne życzenia z okazji Święta Zakochanych (oceniana będzie forma i treść) oraz konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową wykonaną samodzielnie w dowolnej technice. Kartki i życzenia należy składać w bibliotece szkolnej do 10 lutego 2023 roku.

PONADTO!!!

14.02 za pomocą Radiowęzła Szkolnego będzie można zadedykować wybranej osobie piosenkę. Do Radiowęzła należy podać tytuł utworu, wykonawcę i tekst dedykacji. Dedykację walentynkową można składać od 10.02 do 13.02.

Organizujemy również pocztę walentynkową za pośrednictwem, której możecie przesłać życzenia z okazji Dnia Zakochanych. W bibliotece wystawimy skrzynkę, do której będziecie mogli składać kartki walentynkowe (koniecznie z imieniem i nazwiskiem oraz klasą adresata), które 14.02 będzie dostarczał SU. 

Jednocześnie informujemy, że 14.02 odbędzie się w szkole koncert i przedstawienie walentynkowe.
powrót