W piątek 4 września 2015 roku uroczyście obchodziliśmy 206 rocznicę urodzin Patrona naszej szkoły, Juliusza Słowackiego. Tradycyjnie z tej okazji wszyscy uczniowie i nauczyciele ozdobili swoje stroje różami a każda klasa przygotowała tort dla Juliusza. Elementem obowiązkowym w dekoracji wypieku był wybrany przez klasę akcent roślinny, oczywiście związany z twórczością poety. Jak co roku kreatywność w przygotowaniu wypieków zaskoczyła wszystkich a członkom jury przysporzyła trudności w wyłonieniu zwycięzców konkursu na najwspanialszy tort.Ocenie podlegały pomysłowość i oryginalność wypieków, ogólne wrażenie estetyczne oraz  prezentacja tortu, dokonana przez przedstawicieli klasy.

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina