Czym jest ludzki umysł?
19 i 20 października inaugurowaliśmy w naszej szkole cykl spotkań pod hasłem "Projekt: Kariera!". Jest to uczniowska inicjatywa, która ma na celu umożliwienie młodzieży spotkania się i porozmawiania z ludźmi, zwłaszcza absolwentami III LO, reprezentującymi ciekawe zawody.
Jako pierwszego gościliśmy pana Jacka Jarockiego, obecnie doktoranta filozofii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, który starał się przekonać słuchaczy, że humanistyka może być ciekawym pomysłem na życie.