Miło Nam poinformować, że dnia 07.06.2017 roku w naszej szkole odbył się pierwszy SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PIERWSZEJ POMOCY dla chętnych uczniów klas pierwszych.
Rywalizacja była ostra a poziom wiedzy i umiejętności bardzo wysoki.
Do 10 czerwca 2017 r. (piątek) przedłużono termin zgłaszania prac na konkurs fotograficzny "MAGIA ULICY SŁOWACKIEGO".
Informacji udziela p. Renata Hejniak.
ADRIANNA ZDULSKA, ANNA KAŁCZ oraz JUSTYNA MARCINKOWSKA  zdominowały I MIEDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI na     NAJCIEKAWSZĄ RECENZJĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI i okazały się mistrzyniami „pióra”.
W szranki konkursu stanęli młodzi adepci sztuki literackiej, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu piotrkowskiego. Wśród nagrodzonych w XVII edycji konkursu znalazła się JUSTYNA MARCINKOWSKA uczennica klasy I a, wspierana przez p. Renatę Hejniak.
Życiowym sukcesem Adriana Kozakowskiego z klasy IIb zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Pool Bilard, które odbyły się 30.04-3.05 2017r. w Kielcach.
Wszystkich uczniów gimnazjów zapraszamy na dzień otwartych drzwi.
Czekamy na Was 1 czerwca od godziny 10.00.
W programie między innymi:
Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej i filmowej z uroczystości pożegnania absolwentów, która odbyła się 28 kwietnia 2017 roku.
8 kwietnia br. w auli UJK odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu na esej „Wyzwania dla bezpieczeństwa Unii Europejskiej”. Organizatorem konkursu była Katedra Bezpieczeństwa Narodowego, a patronem Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Dominika Bąbol, Kinga Kwaśkiewicz i Adrian Kozakowski po pierwszej rundzie zajmowali trzecie miejsce, ale po drugiej zdystansowali konkurencję, wychodząc na prowadzenie. Przeszli do rundy finałowej, w której przyszło im zmierzyć się z zespołem z Chrobrego.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pikniku NATO, podczas którego minister obrony narodowej i poseł ziemi piotrkowskiej p. A. Macierewicz przywitał żołnierzy Batalionowej Grupy Bojowej NATO, zmierzających do Orzysza w ramach wzmocnienia tzw. wschodniej flanki.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr