Ze względu na sytuację pandemiczną kolejny rocznik absolwentów musieliśmy pożegnać zdalnie.
Mimo wszystko, mamy nadzieję, że tegorocznym maturzystom chwile spędzone na komunikatorze Teams w piątkowy poranek 30 kwietnia zapadną w pamięci do końca życia.
Maciej Łagodziński - chluba naszego liceum oraz miasta Piotrkowa Tryb., najbardziej rozpoznawalny dzięki reklamie sieci komórkowej, gdzie występuje obok B. Kurdej-Szatan. Aktor biorący udział w wielu projektach teatralnych, który już w liceum uświetniał wszystkie szkolne uroczystości oraz reprezentował szkołę w konkursach recytatorskich i teatralnych zdobywając liczne laury.
12 maja o godz. 14.30 w pracowni informatycznej naszego liceum spotkaliśmy się ze zwycięzcami konkursu "Twój zwierzak również wybrałby trzecie".
Ruszają szczepienia dla nastolatków – trwa rejestracja młodzieży w wieku 16 i 17 lat
Cel - Turniej rozegrany będzie z okazji dnia dziecka, wyłoniony zostanie mistrz szkoły w szachach.
W załącznikach do artykułu publikujemy procedury bezpieczeństwa sanitarnego uczniów w czasie egzaminów maturalnych.
W najnowszym filmiku swoimi wspomnieniami podzieli się z Wami Aleksander Pastuszyński.
W związku z panującą sytuacją, zajęcia szachowe odbywają się przez Internet, z wykorzystaniem platformy kurnik.pl.
Najwięcej o szkole dowiedzieć się można od uczniów, jeśli więc chcecie posłuchać co o III LO sądzą nasi absolwenci to zapraszamy do obejrzenia filmiku z udziałem naszego absolwenta Patryka Michalskiego.
Uczennica klasy Ib Barbara Pruszczyk zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu Młody Einstein.