Ranking Szkół tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.
Prosimy o zapoznanie się z treścią załącznika artykułu.
Mamy nadzieję, że rozmowy ekspertów NASK oraz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, które poprowadził znany dziennikarz radiowy Krystian Hanke, będą dla Państwa przydatną dawką wiedzy.
Specjalne zajęcia dla maturzystów, wirtualny spacer po kampusie, łączenia ze wszystkimi wydziałami i wiele innych atrakcji. Politechnika Łódzka zaprasza na pierwszy w swojej historii Wirtualny Dzień Otwarty.
Transmisja 23 maja (w sobotę) od godz. 10.00 na stronie internetowej PŁ.
21-05-2020

Uwaga maturzyści!

Dyrekcja III LO prosi o systematyczne odbieranie poczty w dzienniku elektronicznym Librus, za pomocą której przekazywane będą wszystkie szczegółowe informacje dotyczące egzaminu maturalnego.
Drodzy maturzyści,
W związku nowymi wytycznymi MEN, umożliwiającymi organizację konsultacji na terenie szkoły, proszę o pisemne poinformowanie mnie do dnia 21 maja 2020 r. o chęci uczestnictwa w takich konsultacjach, podając swoje nazwisko i imię, przedmiot oraz nazwisko nauczyciela uczącego.
Po zebraniu danych roześlę grafik konsultacji.
Joanna Księżopolska-Szulc
Czy wiesz o tym, że Ojciec Święty Jan Paweł II odbył dziewięć pielgrzymek do naszej Ojczyzny?
14-05-2020

Uwaga Maturzyści

W załączniku artykułu publikujemy aktualny harmonogram matur.

Obecnie wszyscy za sprawą koronowirusa znaleźliśmy się w niełatwej, niecodziennej dla nas sytuacji.

Pragniemy poinformować, iż od dnia 05.05.2020 r. pedagog szkolny Agnieszka Warakomska-Mikusek będzie pełnić dyżur pedagoga w szkole w godzinach 9.00 -  13.00.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr